טיפול בנשים

אני מטפלת בנשים אשר סובלות ממצוקה רגשית סביב מגוון נושאים: טראומות ילדות, פגיעות מיניות, אבדן, דיכאון, חרדה, גירושין, קשיים במציאת בן זוג, קשיים מול בן הזוג, קשיים באימהות, בעיות בדימוי גוף, צבירת כעסים, אכילה רגשית ועוד…

בטיפול אנחנו עובדות הרבה עם חלומות – כשער ללא מודע. דרך החלומות אנחנו יכולות להבין טוב יותר את הנפש ולהגיע למודעות בצורה מהירה יותר. המודעות עוזרת לנו להבין את התחושות ואת המניעים לפעולות ולהתבונן בהם. דרך שיחה, פענוח חלומות ויצירה למי שמתאים, המטופלות מתקרבות אל עצמן, חשות מובנות יותר ולומדות לתת יותר מקום לצרכיהן.

כאישה וכדוקטורנטית למגדר אני רואה חשיבות רבה בעזרה לנשים לבטא את עצמן ולמצות את הפוטנציאל שלהן, למרות מסרים סותרים הקיימים עדיין בחברה ולמרות התפקידים המסורתיים שעדיין מוטלים על כתפינו, הנשים. כתוצאה מהטיפול ומהשינוי הפנימי שהמטופלת עוברת, פעמים רבות נדמה שגם הסביבה משנה יחסה כלפיה.

בטיפול בפוסט טראומה אני נעזרת בשיטת הטיפול EMDR  וכן במדיטציות להרגעה.

בפגישות אני מביאה גם את הקול של תורת הבודהיזם – שהיא בעיניי דרך חכמה מאוד לחיות עם מה שהחיים מזמנים לנו בצורה מיטיבה ויעילה.

טיפ

סבל נוצר כאשר אנחנו חיים בהשתוקקות למה שאין לנו ומסרבים לקבל את הקיים בחיינו. ועל כן מוטב לבחור באחת משתי הדרכים- לשנות את הקיים או לקבלו אם אין באפשרותנו לשנותו ברגע זה.