כתבו לי ועליי

כשאני חולמת חלום משמעותי שמטלטל אותי ומשאיר אותי עסוקה בו כל היום, אני מרימה טלפון ללילך והיא עוזרת לי להבין אותו. תוך כדי השיחות עם לילך, היא גם מלמדת אותי לפרש את החלומות שלי בעצמי, ואני מצליחה לעשות את זה די טוב בזמן האחרון. ככה אני מבינה טוב יותר את עצמי ומצליחה לקבל החלטות שהן נכונות יותר בשבילי. כמו שלילך תמיד אומרת, 'החלום הוא ראי לנפש'.
ירדן
יהוד מונוסון
לילך הייתה התרפיסטית שלי לתקופה ארוכה. המפגשים איתה היו חיוניים עבורי ונתנו לי זמן לשלווה ולחשיבה מחוץ לקופסא. השיחות איתה תמיד הגיעו לרבדים חדשים והאווירה תמיד הייתה נעימה, רגועה ושלווה. אין ספק שהמפגשים איתה תרמו לי מאוד בשנים שבהן הייתי תלמידת תיכון והתקשיתי מבחינה חברתית ומבחינה לימודית. בזכות המפגשים עם לילך הרגשתי שאני טובה יותר, חזקה יותר ולמדתי להעריך את עצמי כפי שלא הערכתי מעולם. דבר שעזר לי מאוד ועוזר לי עד היום. תודה לילך!
מיכל
גני תקווה
הגעתי ללילך לאחר תקיפה מינית שעברתי. אחרי שתי פגישות יצאתי מזה. לא האמנתי שזה אפשרי אחרי חוויה כזאת קשה שלא הרפתה ממני בכל שעות היום והלילה. הטיפול בשיטת EMDR עזר לי באופן מיידי לקבל את הכוח שלי בחזרה לידיי ולהסתכל על האירוע כמשהו רחוק שאינו משפיע עליי עוד. חזרתי לחיים אחרי שתי פגישות. לא ייאמן. תודה רבה, לילך
הדר
פתח תקוה
לילך הדריכה אותי בטיפול באמנות בתחילת דרכי. ההרגשה הטובה שלילך נתנה לי בהדרכה עזרה לי להאמין בעצמי ולא לפחד לשאול וללמוד במקומות שלא הייתי בטוחה בהם. לילך עזרה לי למצוא את האני מאמין שלי בתור מטפלת ועזרה לי לבחור את קהל היעד של המטופלים שאני רוצה לעבוד איתם. עד היום אני מתייעצת עם לילך בשעת הצורך. תודה רבה, לילך. אין עלייך!
סיגל
תל אביב
הגעתי ללילך לכמה פגישות לטיפול EMDR וזאת לאחר שהייתי בטיפול במשך שנים ולא הצלחתי להתקדם מטראומה קשה שחוויתי לפני זמן רב. הטיפול, להפתעתי הרבה, הביא לתוצאות מהירות וטובות ועזר לי להיפטר מקושי שליווה אותי שנים. אני שמחה שפגשתי את לילך.
טל
קרית אונו
לילך עזרה לי לגדול. בפעם ראשונה בגיל 23 העזתי, בעזרת לילך, לשאול את עצמי מה אני רוצה ומה אני צריכה. התחזקתי בעקבות הפגישות ולמדתי לבחור בקשרים שטובים לי ולהשיל ממני מערכות יחסים פוגעניות. זה המון בשבילי ועל זה אני מודה לך!
קרן
סביון
הגעתי ללילך להדרכה דרך חברה. למרות המרחק הרב שהייתי צריכה לנסוע כדי להגיע להדרכות, הגעתי אליה תקופה ממושכת, והיה שווה כל רגע. בהמשך לילך המשיכה להדריך אותי דרך המייל ודרך הטלפון. הייתי מרכזת את השאלות ואף שולחת לה את הדוחות בסוף שנה, ולילך הייתה עוברת אתי על כל מטופל ועל כל דוח במסירות ובאחריות. ללילך יש ידע רב וניסיון רב ואני למדתי ממנה המון בתור מטפלת.
סמדר
יבנה
לילך היקרה עברנו איתך כברת דרך והיום אנו קוטפים את הפירות. החיבור בינך לבין בתנו היה מיידי, היא חיכתה בקוצר רוח להגיע אלייך, לפינה החמה, לשתף וליצור. הצלחת להגיע לליבה ומילדה סגורה ששומרת המון לעצמה הצלחת לקלף את הקליפה. הנתינה שלך, הטיפים המועילים והזמנים המורכבים בהם היית לצידנו יאמרו לזכותך ! תודה על הכל ! מתגעגעים ומעריכים מאד.
עמית
גני תקווה
סבלתי מסיוט מתמשך שלא עזב אותי תקופה ארוכה והטריד אותי כל הזמן ברמה שפחדתי ללכת לישון. הגעתי ללילך כי שמעתי שהיא עובדת עם חלומות. לילך הרגיעה אותי, היא עזרה לי לפרש את החלום ולהבין מה הוא רוצה לומר לי. ובנוסף היא עשתה לי טיפול EMDR על החלום. אחרי פגישה אחת- הסיוט נעלם. וזה אחרי שהייתי אצל כמה מטפלים שלא הצליחו לעזור לי. המשכתי להיפגש עם לילך כדי לעבוד בצורה עמוקה יותר על הפחדים שלי ועל המקורות שלהם. היום אני מרגישה אישה חדשה ומשוחררת. הרבה בזכות הטיפול.
ליאור
תל אביב
לילך ליוותה אותנו וטיפלה בבננו עמרי בן ה-4 כמעט שנה, אשר במהלכה ראינו שיפור רב בהתנהגותו ובתפקודו. המפגשים האישיים העניקו לעמרי מרחב פעולה חופשי, סביבה מכילה ומקום לבטא יצירתיות ודמיון דרך עבודה פרטנית במשחק. כל אלה תרמו לעמרי בתפקוד היומיומי והוא שמח וציפה להגיע למפגשים. הדרכת ההורים של לילך העניקה לנו ארגז כלים להתמודדות עם מצבים מורכבים בבית ובקשיים שנתקלנו בהם עם עמרי. אין ספק שהטיפול אצל לילך תרם למשפחתנו והעניק לנו ההורים ביטחון להמשך הדרך. תודה, לילך!
ליאת
גבעתיים
לילך, יקרה. תודה רבה על שנים של נתיניה ועשייה עם ילדינו האהובים. אין ספק שבלעדייך גיל ההתבגרות היה הופך מאתגר עוד יותר. תמיכתך באה לידי ביטוי במתן כלים ואוזן קשבת להתמודדות במעגלים החברתיים ומול הקשיים של המעבר מילדות לגיל ההתבגרות. התמודדות מול השינויים, החרדות והפחדים הכרוכים בכך. תודה רבה על הכול. אין עלייך!
איילת
יהוד
הי, לילך. ברצוני להודות לך על הטיפול בבת שלי מאיה. על ההקשבה, על המקום הנעים והמזמין, על ההבנה ועל העזרה. ליווית אותנו שנים רבות בזמנים קשים ועזרת למאיה להתמודד מבחינה חברתית תוך חיזוק הביטחון העצמי שלה. נתת בידיה כלים להתמודדות שהיא משתמשת בהם עד היום ובהצלחה. תודה רבה ובהצלחה בהמשך הדרך.
שרית
רמת גן
הגענו ללילך עם בננו איתמר אחרי שהיינו אצל מטפלים רבים ושום טיפול לא עזר לו. היינו כבר מיואשים וקיבלנו המלצה חמה על לילך. עוד בפגישה הראשונה התחברנו אל לילך, אשר למרות הידע הרב שיש לה, הניסיון הטיפולי וההשכלה הרחבה, היא דיברה אלינו בגובה העיניים. לילך מההתחלה הייתה עם רצון רב לעזור לנו ועם יכולות נדירות להגיע אל לבו של בננו שסבל מדחייה חברתית גדולה. לילך גרמה לו להאמין שהוא אהוב ומוכשר, ודרך הקשר הנוצר ביניהם איתמר נפתח לחברויות חדשות. מילד שהיה עצבני רוב הזמן ומשתלח על כל הסובב אותו, איתמר הפך להיות מאופק יותר ומתקשר טוב יותר עם סביבתו. במפגשי ההורים עם לילך היא לא ויתרה לנו והדריכה אותנו צעד אחר צעד איך להתמודד עם בננו מתוך אהבה וחמלה, דבר שהוכיח את עצמו. תודה לך, לילך, אנחנו מרגישים שבזכותך קיבלנו את הילד שלנו בחזרה.
אסנת
קרית אונו
הגעתי ללילך דרך משרד הביטחון לאחר שאיבדתי את בעלי באופן פתאומי. מהרגע הראשון הייתה לי הרגשה שהגעתי למקום שמבינים אותי גם ללא מילים. לילך תמיד נתנה לי הרגשה שאפשר לדבר על הכול, וכל התחושות והרגשות הם לגיטימיים. ולצד האמפטיה והמקום הבטוח שחשתי בחדר, לילך גם כיוונה אותי וליוותה אותי ברגישות להתמודד עם המצבים הלא פשוטים שהחיים זימנו לי כאלמנה המטופלת בשלושה ילדים. תודה, לילך, היית לי כעוגן בשעתי הקשה.
עמית
מרכז

מקבלת מטופלים בהסדר של משרד הביטחון וביטוח לאומי

לוגו-משרד-הבטחון-וביטוח-לאומי